Vİdeo izle

,

23 Mart 2017 Perşembe

Tomokay.com.tr Tıbbi Görüntüleme Merkezi Bursa

Tomokay.com.tr Tıbbi Görüntüleme Merkezi Bursa
  • TOMOKAY 2000 yılında Bursa’da kuruldu.
  2005 yılında  Gemlik’te TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme Merkezi açıldı.
  2016 yılında Bursa’da TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme Merkezi hizmete girdi.
  İsmini Tomografi cihazının “Tomo”su ve kurucu Dr. Ertan Okay’ın “Okay” ından almaktadır.

  TOMOKAY’ı sizin için özenle hazırladık. Bursa’nın kalbinde, ferah mekanlar, ücretsiz otopark, yüksek teknoloji görüntüleme cihazları, güleryüzlü personel ve uzman doktor hizmetinizdedir.

  Vizyonumuz: Hastaların her şeyden öne konulduğu, en iyi ve güler yüzlü hizmeti veren bir merkez olmak.
  Misyonumuz: İyi bir takım çalışmasıyla, kaliteli, yaratıcı, hasta merkezli ve beklentilerin çok üstünde bir hizmet sağlamak.
  Kaliteli Görüntüleme:
  Herhangi bir hastalığın teşhisi için TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme Merkezinden daha ötesine bakmanıza gerek yok. Uzman Radyoloğumuz, sertifikalı Teknikerler, hasta sağlığına olan duyarlılığımız, kesin sonuç veren teşhislerimiz, TOMOKAY Tıbbi Görüntülemeyi Bölgemizdeki ve Ülkemizdeki en gelişmiş, en iyi merkezlerden biri yapmaktadır.
  Kaliteyi Ölçmek: 
  Kalite birçok şekilde tanımlanabilir. Biz hastalarımızın güvenli bir ortamda doğru bir tanı almalarını sağlamak için kalite standartlarımızı en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Bu kalitenin ölçümü için; hastaların ve sevk eden doktorların memnuniyeti, çalışan elemanların akreditasyonları, son teknoloji görüntüleme cihazları, kesin ve doğru teşhisler önemli yer tutmaktadır.
  Bazı hasta yorumları:
  • “Bu merkez bölgede gittiğim en iyi merkezdi.”
  • “Hızlı ve harika bir atmosfer ile arkadaş canlısı personel.”
  • “Deneyimli personel, cana yakın bir Doktor ve ülke çapında adından söz ettirecek bir merkez. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi hizmet.”
  • “Çocuğumuza kalça çıkığı teşhisi koydular,gittiğimiz Prof. teşhisin doğruluğundan şüphelendi, TOMOKAY’a gönderdir. Ayrıntılı kalça ultrasonu yapan Uzman Dr. Ertan Okay bebeğimizin normal olduğunu söyleyince o kadar sevindik ki anlatamam. Çok çok teşekkürler.”
  • “Ben de TOMOKAY Görüntüleme Merkezinden çok memnunum.”
  • “Biyopsiden korkuyordum, bu kadar kolay ve ağrısız olacağını tahmin etmemiştim, 15 dakika içinde bitti!”
  • “Çocuğum iki haftadır hasta, gitmediğimiz doktor kalmadı. Nihayet TOMOKAY’da Renkli ultrason yaptırdık, çocuğumuzun apandisit olduğu teşhis edildi. Çok şükür ameliyat olduk ve iyileştik. Dr. Ertan beye çok teşekkür ederiz.”
  Görüşlerinizi daha sık duymak isteriz. Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşmak için email adresimiz, facebook ve twitter hesaplarımızdan bize ulaşın.
  Tesis ve Ekipman Akreditasyonları:
  En iyi hekim ve personelin seçilmesi, kalitemizin sadece bir parçasıdır. Biz en son teknolojiye yatırım yaptık. Hastalarımıza iyi hizmet sağlamaya, kaliteli görüntüleme yapmaya ve daha iyi sonuçlar elde etmeye kararlıyız.
  Merkezimiz ve tüm ekipmanlarımız ISO 9001 kalite belgesiyle onaylanmış olup halkımıza hizmet vermeyi sürdürmektedir.
  Aynı zamanda siz hastalarımızı radyasyonun zararlı etkilerinden korumak için radyasyona maruz kalmayı en aza indirme kuralımız var. Film çekimlerinde mümkün olan en düşük doz radyasyonu kullanıyoruz.
  Daha fazla bilgi için ve bu konudaki gelişmeler için Twitter ve Facebook üzerinden TOMOKAY Tıbbi Görüntüleme’ni takip edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder